Wierszyki na dobranoc

Dobranoc - rzekł księżyc i zamknął swe oczka. Gwiazdki też życzą Ci miłej nocki. Lecz tylko moje dobranoc płynie z serduszka. Tylko ja Ci ślę gorącego całuska. Dobranoc.
 
(16)
   
(12)
Niech pył gwiezdny się rozsypie, niech otula Twe marzenia, a noc ześle sen bajkowy pełen Szczęścia i Spełnienia. Niechaj dotknie Cię swą dłonią i też magią Cię otoczy, zanim jasny promyk Słońca znów otworzy Twoje oczy...
 
(8)
   
(1)
Gdy będziesz spał, niech Ci się śni, że pachnie las, że kwitną bzy, że słowik gdzieś w oddali gra, że ktoś Cię kocha - ten ktoś to ja!
 
(8)
   
(2)
Tup... tup... tup... idzie nocka i zamyka Twoje oczka. Mocno trzyma za paluszki, tuli główkę do poduszki. Opatula w ciepły kocyk, czule szepcząc - dobrej nocy.
 
(8)
   
(3)
Pszczółka Maja oraz Gucio, Smerfy, elfy i Gumisie, Calineczka, małe misie, wszystkie ludki z dobranocki życzą Ci przyjemnej nocki.
 
(12)
   
(2)
Gwiazdka na niebie, a księżyc w pełni - wypowiedz życzenie, to Ci się spełni. Śpij sobie smacznie z uśmiechem na twarzy. Niech Ci się przyśni to, o czym marzysz.
 
(9)
   
(2)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne wierszyki wpisz je poniżej

    8 + 1 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.