Gratulacje - wierszyki

Serdecznie Ci gratuluję, ściskam i mocno całuję. Możesz być dumny do samej trumny!
 
(4)
   
(4)
Największe szczęście dla ojca i matki, nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki, to ich krew - życie, to ich własne dziecię, co im nad wszystko jest droższe na świecie. Gratulacje!
 
(5)
   
(0)
Nie wszystko jest złotem, co się świecić raczy. W życiu są radości i chwile rozpaczy. Wam jednak niech słonko całe życie świeci. Miejcie radość z życia i pociechę z dzieci! Gratulacje!
 
(5)
   
(2)
W dniu Twojego przyjścia na świat życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca. Gratulacje dla szczęśliwych rodziców.
 
(4)
   
(1)
Kochaj swoich rodzicieli, by pociechę z Ciebie mieli, ale pomnij, że Bóg w niebie ma w opiece zawsze Ciebie. Serdeczne gratulacje dla szczęśliwych rodziców.
 
(2)
   
(2)
Żyjcie miłością, niech Łaska Boska pomyślną dolą na dom Wasz spływa. Nie znajcie nigdy, co smutek, troska. Niech przyszłość Wasza, będzie szczęśliwa. Najserdeczniejsze gratulacje dla Nowożeńców.
 
(2)
   
(2)
« poprzednia1 2 3

Jeżeli znasz jakieś inne wierszyki wpisz je poniżej

    6 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.