Wierszyki na 18 urodziny

Taki dzień się zdarza raz - dziś balanga na FULL - GAZ! Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą. Niech sąsiedzi walą w ściany, każdy może być pijany! Dziś bawimy się bez mamy, bo już 18-stkę mamy!
 
(5)
   
(3)
18 lat temu ktoś przyszedł na świat bez majtek, butów i innych atrybutów, spełniając rodzicom marzenia i sny. Czy wiesz kto to taki? To właśnie TY!
 
(4)
   
(1)
Osiemnaście lat czekałeś, by dorosłym wreszcie być. Dziś marzenia swe spełniłeś - zaczniesz pełną piersią żyć! Lecz pamiętaj, że przed Tobą jeszcze wiele, wiele lat. Żyj więc mądrze, w zgodzie z sobą, a cudowny będzie świat!
 
(3)
   
(2)
Na roczek - czerwony smoczek. Na trzy latka - Chatka Puchatka. Na pięć latek - parostatek. Na siedem lat - rowerek Skrzat. A na osiemnastkę co? Harley, skóra, to jest to! Ćwieki, chromy, zimna stal. Dajesz kopa, no i w dal!
 
(4)
   
(1)
Osiemnasty stuknął roczek, zrobiłaś kolejny w dorosłość kroczek. Niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja, a to, co złe z daleka omija. Wszystko, czego pragniesz, aby się ziściło i tak jak tego chcesz, by zawsze było!
 
(3)
   
(1)
W dniu tak pięknym i podniosłym, kiedy jesteś już dorosły, życzę Ci spełnienia marzeń, w długim życiu wielu wrażeń, w szkole sukcesów, uznania, a w miłości szczerego oddania.
 
(4)
   
(1)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne wierszyki wpisz je poniżej

    1 + 6 =    
~ Natalka
2015-09-16 15:31:41
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(1)
W dniu twoim pełno letnim życzę ci zdrowia,szczęścia i żebyś miał wspaniałą dziewczynę żebyś sie cieszył swoim szczęściem jeszcze raz Wszystkiego najlepszego kocham cie .... i tak dalej to na chłopaka jak by co :)
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.