Wierszyki imieninowe

Twoje imię w kalendarzu to jest Twój szczęśliwy dzień. Poczta kwiatów w korytarzu już za chwilę spotka Cię! Życzeń pęki weź do serca i uśmiechaj często się. Smutków niech Ci nikt nie wkręca - dziś są imieniny Twe!
 
(3)
   
(3)
Bardzo wielkiego tortu imieninowego, świeczek zapalonych, marzeń spełnionych, prezentów bez liku i lizaka na patyku!
 
(4)
   
(0)
Dzień Twoich imienin z kalendarza dobrą okazję do życzeń stwarza: słońca, kwiatów, pomyślności, zdrowia, sił i wytrwałości, wypełnienia wszystkich marzeń, pomyślnego planu zdarzeń, aby szczęście Ci sprzyjało i życzenia te spełniało.
 
(3)
   
(1)
Dzień Twych imienin z kalendarza okazję miłą do życzeń stwarza: ciesz się z życia dobrego, niech nie przyniesie Ci nic złego, niech Ci zdrowie i szczęście sprzyja, a dobroć ludzka niech Cię nie omija.
 
(3)
   
(0)
Na święto imienia przyjmij te życzenia: by Ci słonko plecy zawsze Ci grzało, by Ci pieniędzy nigdy nie brakowało i dobrze u boku ukochanego spało.
 
(2)
   
(0)
Imieniny - dzień radosny, pełen kwiatów, zapach wiosny. Wszyscy złożyć chcą życzenia zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci i niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości i nastanie czas radości! Te życzenia, choć z daleka, płyną jak wzburzona rzeka. I choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone!
 
(3)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne wierszyki wpisz je poniżej

    1 + 5 =    
~ wiktoria
2015-11-21 12:18:03
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(1)
JAKTAM MAMO ŻYCZE CI MIŁOŚCI RADOŚCI I MIŁYCH DNI
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.