Podziękowania - wierszyki

Jesteś dla mnie wspaniały, Tato, więc dziękuję Tobie za to. Dzisiaj powiem Ci na uszko, że Cię kocha me serduszko!
 
(0)
   
(0)
Dziękuję Ci za spędzone z Tobą chwile, za Twój radosny uśmiech i spojrzenie miłe. Za Twoją czułość i zrozumiałość i w trudnych chwilach pocieszenie. Za Twą cierpliwość i wytrwałość. Za Twych gorących ust rozkosz całą. Za ciepło Twego wtulonego ciała. Za to, że gdy ja się poddałam, Ty się nie poddałeś. A najbardziej dziękuję Ci za miłość i proszę Boga, by to się nigdy nie skończyło.
 
(0)
   
(0)
Dziękuję za to, że jesteś tu. Za każdą chwilę jak ze snu. Za ciepły dotyk w zimny dzień. Za troski, które odsyłasz w cień. Za bliskość Twoich ust we śnie. Za każdy chłodny oddech Twój. Dziękuję za to, że jesteś tu.
 
(0)
   
(0)
Dziękuję Ci za to, że mnie poznałaś. Dziękuję Ci za to, że mnie polubiłaś. I za to dziękuję, że przy mnie trwasz. I także za to, że serce masz. Dziękuję Ci także, że mogę Ci ufać. I również za to, źe umiesz wysłuchać. A także za uśmiech dziękuję Ci jeszcze. Dziękuję Ci za to, że po prostu jesteś!
 
(2)
   
(1)
1 2następna »

Jeżeli znasz jakieś inne wierszyki wpisz je poniżej

    5 + 6 =    
~ Gosia
2017-11-03 19:12:09
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Kochany mój Skarbie, przez przypadek poznany
jesteś dla mnie lekarstwem na smutki i rany.
Jesteś Aniołkiem, który spadł mi z nieba,
jesteś chłopakiem, którego mi trzeba.
Jesteś zawsze przy mnie, gdy Cie potrzebuje
i za to wszystko serdecznie dziękuje
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.