Życzenia imieninowe dla brata

Drogi Braciszku, z okazji imienin: mało zmartwień i agresji, żadnych stresów i depresji, dużo śmiechu i radości, wiele szczęścia i miłości.
 
(43)
   
(9)
Znajomi i przyjaciele pojawiają się i odchodzą, niektórzy czasem bardzo zawodzą. Brat to przyjaciel najwierniejszy, czy starszy, czy młodszy, czy większy, czy mniejszy.
 
(18)
   
(9)
Zawsze przytuli, wysłucha i doradzi, Stanie w obronie i nigdy nie zdradzi. Pomoże, rozbawi, czasem zdenerwuje, Ale nigdy, przenigdy nie rozczaruje. Z okazji imienin, kochany Braciszku, wszystkiego najlepszego.
 
(16)
   
(3)
Kochany bracie, niech Ci się spełni. Niech Ci się darzy. Niech będzie tak, jak sobie wymarzysz. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin.
 
(20)
   
(5)
Kochany braciszku, szczęścia, zdrowia, pomyślności, miłości, zadowolenia, spełnienia marzeń, sukcesów, pieniędzy... Ta lista jest naprawdę długa, więc może lepiej napijmy się z okazji Twoich imienin, nim dzień się skończy :)
 
(9)
   
(2)
Braciszku, wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą: super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niczym nasz osiedla król, jesteś trendy, jazzy, cool! Wszystkiego najwspanialszego z okazji imienin.
 
(14)
   
(4)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 1 =    
~ Prezencik 203
2017-04-08 12:28:32
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Zdrowia, szczęścia ,pomyślności 0 łez uśmiechu, radości, miłych chwil ,momentów , 1000 ton prezentów ,wielkiej miłości . Kocham cię kocham i nie przestanę kochać! :* :* :* życzy...
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.