Życzenia walentynkowe

Z okazji Dnia Świętego Walentego mojej największej Miłości życzę spełnienia marzeń, szczęścia pomyślności i radości!
 
(5)
   
(4)
Moja Walentynko, powiem Ci coś w sekrecie: tak jak ja Cię kocham, nie kocha Cię nikt na świecie. Z okazji Dnia Zakochanych życzę Ci wszystkiego, co najlepsze.
 
(3)
   
(2)
Miłość sprawia, że jesteś przy mnie. Miłość sprawia, że o mnie myślisz. Miłość sprawi, że mi się przyśnisz. Miłość – cóż może być piękniejszego niż nas dwoje w dzień świętego Walentego?! Poczucia ogromu tej miłości życzę nam przez całe życie.
 
(5)
   
(5)
Jeśli zgadniesz, kto to taki, to dostaniesz dwa buziaki. Jeśli zgadniesz, że to ja, to dostaniesz jeszcze dwa. Wszystkiego najlepszego życzy Twoja Walentynka!
 
(4)
   
(5)
Dziś - w ten szczególny dzień - serca biją mocniej, a ludzie wyznają sobie uczucie. Życzę Ci więc z okazji Walentynek gorącego miłości i poczucia bycia dla kogoś największym szczęściem.
 
(3)
   
(3)
Ust całowanych, policzków głaskanych, ramion ukochanych i chwil wyczekiwanych, tego wszystkiego Ci życzę w Dniu Zakochanych!
 
(5)
   
(2)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 5 =    
~ magda
2018-02-14 11:21:59
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Dzień Świętego Walentego życzy magda
~ magda
2018-02-14 11:18:42
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Dzień Świętego Walentego
~ oliwka
2018-02-08 19:16:37
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Literkę k sama postawie literke o tobie zostawie literki c i h też mogą być bez tego a nie umiem życ ppostawie takze lierke m a na koń cu pienkny wyraz cię
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.