Życzenia na Dzień Nauczyciela

Szanowny nasz Panie Profesorze! Obserwujemy jak nad nami Pan orze, jak Pan daje nam serca wiele, że prawie Pana trup u stóp naszych się ściele. Za tyle trudu, przyjmij nasze życzenia: niech ta nauka, którą każdy z nas docenia, da Ci wiele radości. Z okazji Dnia Nauczyciela wszelkiej pomyślności!
 
(2)
   
(2)
Kochani Nauczyciele, życzymy Wam wszystkiego najlepszego i zdrowia mocnego. Byście uczyli długie lata i lubili każdego małolata. My Was cenimy, przyjaźnią darzymy i wszystkiego najlepszego w Dniu Nauczyciela życzymy.
 
(6)
   
(1)
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej naszemu Panu Dyrektorowi sukcesów zawodowych, osiągnięcia wytyczonych celów oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.
 
(1)
   
(1)
Z okazji jakże ważnego święta, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia: by czasu starczyło na wszystko, aby w sukcesy edukacyjne obrodziło, a nasze zachowanie całkiem dobre na lepsze się zmieniło. Najlepszemu Wychowawcy w Dniu Nauczyciela – uczniowie.
 
(3)
   
(2)
Kochana Pani Profesor, w Dniu Nauczyciela składamy Pani życzenia z głębi serca płynące - niechaj kłopoty znikną, sukcesów edukacyjnych przybędzie, niechaj zdrowie i cierpliwość dopiszą, spełnienie zawodowe przyjdzie jak najprędzej.
 
(1)
   
(1)
“The mediocre teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The great teacher inspires.” You are the last one. Thanks for being my teacher. Happy Teachers' Day!
 
(2)
   
(1)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 1 =    
~ adako07
2019-10-08 17:47:55
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(1)
Kochana Pani Aniu! - zacznę zwyczajnie, <br/>że z Tobą w szkole było bardzo fajnie: <br/>i w deszczu i w słotę, w smutku i w radości, <br/>wspierasz i uczysz życia w radości. <br/>Dzisiaj za wszystko chcę Pani podziękować <br/>i skromny bukiecik kwiatów podarować.
~ jhgf
2017-03-23 17:44:14
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
wszystkiego najlepszego
~ kitikitir:)
2015-10-10 19:14:38
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(3)
Nie jestem królową nie siedzę na tronie lecz piszę o tobie.
~ chomcia
2015-10-07 16:12:28
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(3)
wszystkiego najlepszego !!!
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.