Życzenia na Dzień Babci

Siadaj Babciu, siadaj blisko. Zaraz ci opowiem wszystko. Prawie całą noc nie spałam, bo prezenty wymyślałam. Na kanapie się kręciłam, aż dla ciebie wymyśliłam: z lodu broszkę i korale i śniegowe cztery szale. Dziesięć czapek w śnieżną kratkę i lodową czekoladkę. Jak nie będzie Ci smakować, to mnie możesz poczęstować! Wszystkie najlepszego z okazji Dnia Babci!
 
(12)
   
(2)
Kochana Babuniu z okazji dnia babci chcę Ci powiedzieć, że: Moja Babcia jest jak dobra wróżka, co otwiera bajkom drzwi, Bo gdy kładzie nas do łóżka potem mamy piękne sny. Babcia wszystko robi dla nas, z jej pomocy każdy rad. Babcia strasznie jest kochana, więc niech żyje nam sto lat!
 
(8)
   
(1)
Z okazji Dnia Babci, przyjmij, Moja Kochana, serca płynące życzenia: dobrego zdrowia, dużo optymizmu i spełnienia wszystkich marzeń!
 
(6)
   
(1)
Droga Babciu, uśmiechnij się, przecież dzisiaj jest Twój dzień! Przesyłam więc całusa mocnego, życząc Ci szczerze wszystkiego dobrego.
 
(3)
   
(5)
Babcie bywają różne, lecz każda pamięta, że jednakowo zawsze kochają wnuczęta. To samo je cieszy, to samo raduje: nasz pocałunek, uśmiech i słowo... Dziękuję! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Babci!
 
(3)
   
(3)
Kochana Babciu - zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu jest fajnie: i w deszczu i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować i skromny bukiecik kwiatów darować. Z okazji dnia babci tysiące buziaków dla Ciebie.
 
(4)
   
(1)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 3 =    
~ BlimBlum
2022-01-20 20:18:08
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Droga babciu, kochana, budź się zawsze wyspana.
~ Julii
2022-01-20 16:57:25
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
Dziś twe święto moja babciu a więc życzę tobie : pełno zdrowia dużo szczęścia oraz spełnienia wszystkich marzeń.
~ Julka
2018-10-11 09:54:23
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(3)
Dziś jest dla nas ważna data, bowiem mamy Jubilata. 60-tkę fetujemy, święto twoje uczcić chcemy. Gdy się ma 60 lat, to wciąż piękny jest ten świat! Trudne sprawy załatwione, dzieci przyszły w swoją stronę, wnuki rosną, rozrabiają, swoją babcie uwielbiają. Ciężka praca się skończyła, i jest perspektywa miła, że się teraz nic nie musi, i gdy wędka, łódka kusi, oddajesz się przyjemności, i nikt o to się nie złości. I choć masz 60 lat, to i będziesz ze 100 lat!
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.