Życzenia na Dzień Dziecka

Dzisiaj jest Dzień Dziecka - wielkie święto mój maluchu uśmiechnięty. Zawsze wesół, pełen werwy, radosną minkę masz bez przerwy, nasz maluszku ukochany bądź nam zawsze tak wspaniały!
 
(3)
   
(1)
Z okazji Dnia Dziecka, życzę Ci kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba, wspaniałych przyjaciół, i wesołej rodzinki.
 
(3)
   
(1)
Kochana dziecinko! W Dniu Twojego Święta życzę Ci śmiechu w domu i szóstek w szkole, lodów w niedzielę i przyjaciół najlepszych na świecie ze mną i tatą czele. Spełnienia wszystkich marzeń z okazji Dnia Dziecka.
 
(1)
   
(1)
Dziecięcej radości i marzeń, życzę wszystkim Ci dziś i na zawsze. Bądź dzieckiem jak najdłużej, jak dziecko baw się i śmiej, i kochaj jak dziecko, i serce dziecka wciąż miej! Z okazji Dnia Dziecka dla ..., aby zachował w sobie dziecięcą radość.
 
(1)
   
(1)
Rośnij duży, dzielny, zdrowy, w 100% odlotowy. Teraz coś dla Twojej główki, by nie było z niej makówki. Bądź pomocny jak komputer, szybki jak japoński skuter, sympatyczny jak maskotka i słodziutki jak szarlotka. Z okazji Dnia Dziecka najlepsze życzenia od...
 
(1)
   
(1)
Lubię słodką Twoją buzię i serduszko kochające, dlatego chcę Ci dziś dać całusów tysiące. Z okazji Dnia Dziecka najlepsze życzenia dla...
 
(1)
   
(2)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.