Życzenia na nowe mieszkanie, dom

W mieszkanku Twym nowym, całkiem standardowym niech ciepło Cię otacza, nic gości nie przytłacza.
 
(30)
   
(16)
Stare przysłowie mówi: „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”. Życzymy, aby to miejsce, w którym właśnie zamieszkaliście, było dla Was domem, do którego zawsze chcecie wracać.
 
(54)
   
(24)
Gratulujemy własnego mieszkania – pewnego dachu nad głową. I nareszcie „bycia panem u siebie!”. Niech będzie wygodnie i dobrze się w nim mieszka.
 
(21)
   
(15)
Kochani! Tak długo czekaliście ma tę chwilę. Gratulacje – macie dom swoich marzeń! Życzę w nim mnóstwo dobrych zdarzeń. niech nie zabraknie radości, szczęścia i miłości, zrozumienia, pokoju i stabilności.
 
(22)
   
(7)
Wygodnego łóżka dla żony i Ciebie, abyście poczuli się w nim jak w niebie Dobrej wentylacji – niech poczuje świat, jakie smakołyki dzisiaj będziesz jadł. Wyrozumiałego sąsiada, niech będzie gotowy na częste i głośne „nocne Polaków rozmowy”. Wszystkiego najlepszego z okazji przeprowadzki do nowego mieszkania!
 
(24)
   
(12)
Ciasne, ale własne – niech będzie Ci schronieniem, niech daje wytchnienie. Z okazji kupna mieszkania życzymy wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim, by rata kredytu nie rujnowała domowego budżetu:)
 
(34)
   
(7)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 8 =    
~ Wiktoria
2016-10-09 10:35:03
oceń komentarz: 
 
(3)
   
(1)
mówili że małe żeczy nie dają takiego szczęścia co duże ale wy daliście nam szczęście małe a nim było wasze szczęście wiec życzymy żeby dobrze wam się mieszkało w waszym!!!małym zamku
~ urszula
2016-04-09 04:54:56
oceń komentarz: 
 
(5)
   
(3)
Niech to gniazdko przez Was uwite daje Wam radość sowicie , w każdym kąciku niech słońce świeci, i z każdego pokoju dolatuje śmiech dzieci .
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.