Zaproszenie na chrzest

Serdecznie zapraszamy Szanownych Państwa/Panią/Pana na uroczystość przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego przez naszego syna/ córkę XX w dniu XX o godzinie XX w kościele XX. Rodzice: XX i XX
 
(0)
   
(0)
„Do Ciebie Jezu Wyciągam dziś swe maleńkie ręce, bo wiem, że Ty mnie Kochasz najwięcej”. Dnia XX o godzinie XX w kościele XX odbędzie się ceremonia Chrztu Świętego naszego syna/córki XX, na którą serdecznie zapraszamy.
 
(0)
   
(0)
[imię i nazwisko dziecka] wraz z Rodzicami z radością pragną zaprosić XX na uroczystość przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego w kościele XX, przy ulicy XX, w dniu XX, o godzinie XX.
 
(0)
   
(0)
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was na Chrzest Święty naszej córki/ syna. Ceremonia Chrztu odbędzie się dnia XX w kościele XX o godzinie XX. Po tradycyjnej liturgii zapraszamy na przyjęcie do XX. Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia XX. Już cieszymy się na Wasze przybycie.
 
(0)
   
(2)
Ja XX [imię dziecka] pragnę podzielić się z Wami swoją radością tego wyjątkowego dnia, dlatego zapraszam XX, abyście wspólnie ze mną świętowali przyjęcie Sakramentu Chrztu Świętego. Uroczystość odbędzie się dnia XX o godzinie XX w XX. Po uroczystości kościelnej serdecznie zapraszam do restauracji XX.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.