Życzenia na Dzień Mężczyzny

W tym wyjątkowym dniu życzę Ci, abyś w żadnej sytuacji nie zapominał o potężnej sile swoich marzeń i nie tracił wiary w samego siebie. Z najlepszymi życzeniami w Dniu Mężczyzny - ...
 
(9)
   
(3)
Najserdeczniejsze życzenia mojemu kochanemu mężczyźnie w dniu jego święta: szczęścia, zdrowia, miłości, radości, Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiu i spełnienia wszystkich marzeń.
 
(1)
   
(2)
Składam Ci życzenia fajowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny.
 
(1)
   
(1)
W tym wyjątkowym dniu przyjmij ode mnie najserdeczniejsze życzenia: byś nigdy nie wątpił w piękno życia i zawsze wierzył we własne możliwości. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny.
 
(2)
   
(2)
Z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci: gwiazdki z nieba, kasy, ile potrzeba, samych radości, ze mną czułości. zawsze miłości, spełnienia marzeń, niezapomnianych wrażeń.
 
(3)
   
(1)
Mężczyzno mój kochany, w dniu Twego święta Twoja kobieta o Tobie pamięta. Życzenia serdeczne więc składam i moc całusów do nich dokładam! Życzę Ci dużo zdrówka aby portfelu gruba była gotówka. Wszystkie przeciwności razem pokonamy, bo się naprawdę bardzo kochamy.
 
(4)
   
(3)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 8 =    
~ Nicola
2017-10-22 13:11:38
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(2)
Zycze ci fajny dzien
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.