Życzenia urodzinowe na 18

Na 18-ste urodziny: dużo luzu i urody, dobrego humoru i ducha pogody, Supermana boskiego, ślicznego i dzianego, matury zdania, ciągłego kochania, w ciuchach owocnego przebierania, willi z basenem jako mieszkania, imprez niezapomnianych, przyjaciół oddanych. I zadu zgrabniutkiego :)
 
(8)
   
(5)
Choć już trochę spoważniałeś, może nawet posiwiałeś, to nie przejmuj się tym wcale, żywot człeka jest zbyt krótki, czasu nie ma na Twe smutki. Co przeżyłeś, to jest Twoje, a przed Tobą nowe boje, dalsze plany i marzenia, jeszcze dużo do zrobienia. Popuść wodze swej fantazji, wiele przecież jest okazji, by skorzystać z możliwości pokazania swych zdolności! Wszystkiego dobrego na 18-stkę!
 
(5)
   
(1)
Dorosłości to namiastka, gdy nadejdzie osiemnastka! Śmiało ściągaj swój pas cnoty, chłopcy wezmą Cię w obroty, tańcz od rana do wieczora - na skrupuły przyjdzie pora! By Cię nie dopadły gary i ględzący wciąż mąż stary! ;)
 
(1)
   
(5)
Osiemnaście lat czekałeś, by dorosłym wreszcie być. Dziś marzenia swe spełniłeś, zaczniesz pełną piersią żyć. Lecz pamiętaj, że przed Tobą jeszcze wiele, wiele lat. Żyj więc mądrze, w zgodzie z sobą, a cudowny będzie świat!
 
(9)
   
(4)
Nadszedł dzień, na który długo czekałeś, byłeś dzieckiem, a dziś dorosłym się stałeś, dziś świat otwiera przed Tobą drzwi do kolorowych, choć poważnych dni! Wielka radość i sielanka, możesz szaleć aż do ranka, koniec barier, ograniczeń, być dorosłym - to jest życie!
 
(1)
   
(2)
18 lat temu ktoś przyszedł na świat bez majtek, butów i innych atrybutów, spełniając rodzicom marzenia i sny. To właśnie byłeś Ty! Sto lat!
 
(6)
   
(3)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 6 =    
~ Poeta
2020-05-05 10:31:35
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Najgorszy jest to dzień - 57 dzień roku, matura w twoim spodku to 18-ste urodziny, życzymy nowej kuchni i skarpetek z posadzką na suficie.
~ xd
2019-12-17 17:37:57
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
xd
~ ala
2017-01-12 14:08:07
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(1)
zdrowia szczęścia pomyślności a na wieczór dużo gości.
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.