Życzenia komunijne

Dzisiaj jest Twoja I Komunia Święta, każdy z nas dobrze ten moment pamięta, bo jest to chwila wielka i uroczysta, pełna radości, przepiękna i czysta. We wspomnieniach Twoich pozostanie ten dzień, gdy włożyłaś odświętne ubranie, w kościele widziała rodzina droga, jak do serca przyjęłaś Ciało Twego Boga. Najlepsze życzenia z okazji przyjęcia Sakramentu Komunii.
 
(8)
   
(0)
Niechaj dzień Twej Pierwszej Komunii Świętej będzie miłą pamiątką - to sam Bóg wstąpił do serduszka Twego. Kochaj Go mocno przez całe swoje życie. W tym dniu tak uroczystym wiele łask Bożych życzy...
 
(4)
   
(0)
Panie Jezu, błogosław temu dziecku, które dziś Ciebie przyjęło do serca, niech będzie radością rodziny, Kościoła i naszej Ojczyzny. Z najserdeczniejszmymi życzeniami z okazji przyjęcia sakramentu Komunii Świętej -
 
(3)
   
(0)
W uroczystym dniu pierwszej Komunii Świętej życzymy Ci obfitych Łask Bożych. Niech Sakrament Eucharystii umacnia w Tobie wiarę , nadzieję i miłość.
 
(2)
   
(0)
Z okazji przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej składam serdeczne życzenia, aby Pan Jezus, który zamieszkał dziś w Twoim sercu prowadził Cię przez życie i wskazywał drogę.
 
(4)
   
(1)
Pan Jezus pozostawił nam wszystkim wskazówki, co czynić, by każdy z nas mógł być szczęśliwy i święty. Życzymy Ci w tym wyjątkowym dniu Pierwszej Komunii Świętej, abyś potrafił te wskazówki odczytać i stawał się z dnia na dzień lepszy dla siebie i bliźnich.
 
(2)
   
(1)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 9 =    
~ wiktoria
2017-12-19 19:43:54
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
kocham cię siostro
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.