Życzenia na Dzień Dziadka

Kochany Dziadku, przyjmij te życzenia i wiedz że me serce nigdy się nie zmienia, a więc w Twe Święto, w dniu pełnym radości życzę zdrowia, szczęścia, pogodnej starości.
 
(5)
   
(3)
Kochany Dziadku, ze wzruszeniem wspominam spędzone razem chwile, wielką cierpliwość, jaką zawsze miałeś dla mnie. I radość, jaką wniosłeś w moje dzieciństwo W dniu Twojego Święta ściskam Cię najmocniej jak umiem.
 
(1)
   
(2)
Kochany Dziadku, w dniu Twojego święta chcę Ci podziękować za Twoje dobro i pomoc - za to, że zawsze przy mnie byłe, gdy tego potrzebowałem. Wszystkiego najlepszego. Uściski najmocniejsze dla Ciebie.
 
(1)
   
(3)
Z okazji Dnia Dziadka chcę złożyć Ci, Najdroższy Mój, same najlepsze życzenia, a przede wszystkim zdrowia, wigoru i pociechy z nas - wnuków.
 
(0)
   
(2)
Dzisiaj mamy święto Dziadka, okazja niezwykle rzadka. Ja Dziadziusia kocham szczerze, w jego słowa zawsze wierzę. Mój Dziadek ma swoje zdanie, budzi we mnie zaufanie. To naprawdę trzeba przyznać, Dziadek fajny jest mężczyzna.
 
(3)
   
(1)
Niechaj Dziadzio mój kochany tak nam długo żyje, póki komar z muchą morza nie wypije. A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli, niech się Dziadzio najdroższy nażyje do woli. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziadka!
 
(0)
   
(1)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 3 =    
~ Kinga
2018-09-22 11:23:53
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(2)
Super
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.