Życzenia na Dzień Matki

Abyś zawsze przy mnie była najpiękniejsza i jedyna, mądra, dobra, ukochana, Taka bliska – moja Mama! Kochana mamo, najpiękniej życzę wszelkich dobroci, których nie zliczę. Bo serce Twoje od kiedy żyję, gorąco dla mnie i mocno bije! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!
 
(13)
   
(7)
Aby uczcić święto Twoje, biegnę dziś po kwiaty moje. Chcę za wszystko podziękować i Ciebie, Mamo, najmocniej wycałować. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki.
 
(10)
   
(7)
Mamusiu Kochana, nie będziesz dziś zapomniana. Spieszę z prezentami i kwiatami, obdarzając Cię w Dniu Matki całusami. Żyj lat sto, bez kłopotów i wszelkich trosk.
 
(8)
   
(4)
Najdroższa Mamo – zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa, zawsze spiesząca z pomocą – żyj w szczęściu, radości i najlepszym zdrowiu sto lat! Z okazji Dnia Matki - ...
 
(10)
   
(5)
Choć brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć i zrozumienie, dziś szczególnie i mocno chcę wyrazić wdzięczność dla Ciebie, Mamusiu. Najlepszej Mamie z okazji Dnia Matki serdeczne życzenia - ...
 
(5)
   
(3)
Mamo, Ty znasz mnie najlepiej i wiesz, że choć czasem się nie zgadzamy, kocham Cię bardzo i życzę Ci zawsze jak najlepiej. W Dniu Matki chcę Ci życzyć wszystkiego, co dobre i piękne oraz szczęścia, bo jak nikt na niego zasługujesz.
 
(6)
   
(3)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 2 =    
~ agata
2019-11-15 20:42:18
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
mamo zawsze mi pomoszesz mi jesteś dlamnie jak anioł mamo jesteś saniała mamo
~ Monisa
2019-05-08 15:42:23
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki! Życzę ci dużo słońca! Domofony, miłości i spełnienia marzeń tobie tego życzę i śpiewamy razem! Sto lat sto lat niech żyje żyje nam jeszcze raz jeszcze raz niech żyje żyje nam niech żyje a kto mama i tata
~ Monisia
2018-02-05 16:44:22
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(0)
Moja mama jest kochana lubi placki i banana.
~ modiolo
2016-05-25 21:21:19
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(3)
ale pociągnięte z neta buuuu
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.