Życzenia wielkanocne

Niechaj wielkanocne życzenie - pełne nadziei i miłości - przyniesie sercu zadowolenie dzisiaj i w przyszłości. Radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego!
 
(12)
   
(13)
Niech Pan Cię błogosławi w ten wspaniały dzień Wielkanocy i niech będzie to nowy początek większego dobrobytu, sukcesu i szczęśliwości. Życzę Ci wesołych świąt wielkanocnych.
 
(10)
   
(8)
Wielkanoc opiera się na nadziei i miłości. Niech Duch Święty wypełni Twój dom spokojem i radością.
 
(9)
   
(9)
Życzę Ci i Twojej rodzinie Wielkanocy wypełnionej radością i nadzieją. Niech czas spędzony przez Was razem będzie celebracją życia i miłości, które otrzymaliście od Boga.
 
(9)
   
(7)
Gdy nadejdą święta niech nadzieja i radość pojawią się w Waszym domu, a Wielkanoc przyniesie pomyślność, szczęście i spokój każdego dnia.
 
(8)
   
(8)
W czasie Wielkanocy życzę Ci mocy, zero zmęczenia, dużo natchnienia, serca szczerego, domu ciepłego, niech świeża będzie Twoja pisanka. I radosnego co dzień poranka!
 
(12)
   
(8)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 10 =    
~ Andrzej
2016-03-25 17:36:22
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(5)
Turut, turut <br/>Wilki dziś dzień <br/>Turu, tutu <br/>Bóg nam ożywa <br/>Tur, tur <br/>Co to za nowina <br/>Tu, tu <br/>Z jaskini wybiega <br/>T, t <br/>Jezus Chrystus
~ Adam
2016-03-18 19:25:49
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(5)
Boże – Ojcze, <br/>który swojego Umiłowanego Syna <br/>przez Mękę i Krzyż <br/>doprowadziłeś do Zmartwychwstania. <br/>Spraw, abyśmy i my <br/>przez post, cierpienie <br/>i dni beznadziejności <br/>doszli do radości Wielkanocnej. <br/>Tego życzy z radosnym <br/>Alleluja
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.