Zaproszenie i na ślub i wesele

Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr, mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat. XX i XX serdecznie zapraszają Sz.P. XX na uroczystość Zaślubin, która odbędzie się XX o godzinie XX w kościele XX. Po ślubie, o godzinie XX, serdecznie zapraszamy na kolację do XX.
 
(1)
   
(3)
By obyczajom prastarym zadość uczynić wszem i wobec ogłaszają, że dnia XX roku XX o godzinie XX w kościele XX ślubować sobie będą miłość i wierność małżeńską XX i XX. Na uroczystość tę mają zaszczyt zaprosić Sz.P. XX Rodzice i Narzeczeni. Honorem wielkim będzie nam gościć Sz.P. XX także na przyjęciu weselnym, które odbędzie się w: XX.
 
(1)
   
(2)
Trzy czwarte z miłości, dwie piąte z rozsądku, ciut z wyrachowania, trochę dla porządku, kapkę dla tradycji, tyci dla reklamy, oświadczamy wszystkim, że się pobieramy! XX i XX zawiadamiają, że dnia XX o godzinie XX obrączki sobie założą i Mendelssohna wysłuchają podczas Mszy Świętej w kościele XX. Po ślubie zapraszamy na lampkę szampana i tańce do białego rana do: XX.
 
(1)
   
(2)
XX i XX w imieniu Rodziców i własnym z radością zapraszają Sz.P. XX na swój Ślub, który odbędzie się dnia XX roku XX o godzinie XX w kościele XX. A tuż po ceremonii zapraszamy na wesele do: XX.
 
(0)
   
(0)
XX i XX pragną połączyć swe losy węzłem małżeńskiej przysięgi poprzez zawarcie Sakramentu Małżeństwa w kościele XX dnia XX o godzinie XX. Będzie nam miło wypowiedzieć słowo "Tak" w Waszej obecności. W imieniu Rodziców i własnym serdecznie zapraszamy również na przyjęcie weselne, które odbędzie się w XX.
 
(0)
   
(0)
XX i XX postanowili rozpocząć wspólną drogę życia, ślubując sobie przed Bogiem miłość, wierność i wzajemny szacunek w dniu XX o godzinie X w kościele XX. Na tę uroczystość mają zaszczyt zaprosić Sz.P. Rodzice i Narzeczeni W imieniu Rodziców i własnym serdecznie zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w restauracji XX.
 
(0)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.