Życzenia imieninowe dla chrzestnej

Chrześnicy i chrześnice do swej chrzestnej przybywają imieninowe życzenia składają: aby ciocia się cieszyła, nigdy smutna już nie była, zmartwienia niech uciekają, dożyć stówki pozwalają.
 
(16)
   
(6)
Kochana Matko Chrzestna, przed laty trzymałaś mnie do Chrztu i od tego czasu jesteś zawsze, gdy tego potrzebuję. W dniu Twoich imienin chcę Ci życzyć, aby Bóg Ci wynagrodził to wszystko, co mi dałaś i dajesz.
 
(34)
   
(22)
Ciociu Chrzestna, powtarzasz mi ciągle, że jestem Twoją ulubioną chrześnicą. W dniu imienin chcę Ci wyznać, że jesteś najlepszą chrzestną, jaka mogła mi się trafić. Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze!
 
(17)
   
(14)
Dzień Imienin jak dzień każdy jest dla Ciebie bardzo ważny - jest to bowiem święto Twoje, więc życzenia przyjmij moje: zdrowia, szczęścia, pomyślności i w miłości wzajemności. Kochanej Chrzestnej - ....
 
(47)
   
(15)
Ciociu Chrzestna, życzę Ci w dniu imienin, byś jak najdłużej cieszyła się dobrym zdrowiem, byś miała siły do walki z przeciwnościami losu i byś zawsze miała się do kogo zwrócić w chwilach trudnych.
 
(21)
   
(8)
Dziś są mojej Chrzestnej imieniny, więc pierwszy z całej rodziny spieszę, by złożyć życzenia: miłości, szczęścia i powodzenia!
 
(25)
   
(10)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 1 =    
~ lal
2016-07-03 13:10:44
oceń komentarz: 
 
(3)
   
(2)
ciociuniu moja masz dziś imieniny więc życzenia tobie składam dużo szczęścia radości i w miłości życzliwości lecz kwiatków nie dam po z domku zapomniałam wybacz dam ci buziaka
~ Mklo
2016-04-20 13:03:11
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(3)
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin zyczy
~ gosia11
2016-03-08 18:59:12
oceń komentarz: 
 
(7)
   
(16)
Ciociu moja ukochana imieniny masz od rana a ja teraz ci życzenia wymyśliłam w oka mgnienia zdrowia szczęścia pomyślności i w miłości wzajemności.
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.