Życzenia imieninowe dla córki

Córeczko, z okazji imienin życzę Ci: marzeń, o które warto walczyć, radości, którą warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć.
 
(99)
   
(37)
Córko, bądź zawsze: odważna, by iść do przodu, silna, by zwyciężyć wszystkie przeszkody, mądra, by poradzić sobie z głupotą tego świata, zdrowa, by nie ustawać w biegu, konsekwentna, by dojść do celu, zakochana, by łatwiej było znosić życie. Najlepsze życzenia imieninowe.
 
(118)
   
(37)
W dniu imienin życzę szczerze, niech Ci nikt szczęścia nie odbierze. Córko Kochana, bądź przez wszystkich uwielbiana.
 
(25)
   
(14)
Córko moja ukochana, myślę o Tobie już od rana, w dniu Twych urodzin ślę Ci życzenia, by się spełniły wszystkie Twe marzenia. Wiedz, że z serca całego pragnę szczęścia Twego.
 
(47)
   
(10)
Córciu, byś nam żyła jak najdłużej, zdrowie zawsze niech Ci służy, szczęście ciągle niech Ci sprzyja, a co złe niech Cię omija. Niech Cię błogosławi Bóg i prowadzi najlepszą z dróg, gdzie nie spotkasz trosk i bólu. Z okazji imienin życzą Rodzice.
 
(51)
   
(23)
Dużo szczęścia i radości, uśmiechu i wytrwałości, samych przyjemnych dni w przyszłości - życzenia dla Córki przekazywane z miłości.
 
(25)
   
(12)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 4 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.