Życzenia imieninowe dla dziecka

Na małego pasażera czeka pociąg cały. Zabieraj szybko swe zabawki, bo Ci pospadały. Zbieraj bagaże, walizkę marzeń i wyrusz w podróż miłych zdarzeń. Z okazji imienin dla... najlepsze życzenia!
 
(7)
   
(5)
Dziś są Twoje imieniny, składam życzenia od rodziny: dużo zdrówka i miłości, szczęścia i wielkiej radości. Dużo słodkiej czekolady i prezentów do szuflady, i cukierków, i lizaka, a ode mnie masz buziaka.
 
(17)
   
(6)
Dziś są Twoje imieniny! Bądź radosny i szczęśliwy! Nie bój się niczego, tutaj nie ma nic strasznego. Tylko prezentów gromada od mamy, taty i sąsiada! Gości jest już cała masa, spróbujmy z tej okazji ciasta!
 
(1)
   
(3)
Niech Ci gwiazdka okiem mruga, księżyc bajki opowiada, a nad ranem, pod poduszkę słonko niech promyki wkłada. Jeszcze chmurki niech rozgoni i rozgłosi wszystkim wszędzie, że dziś Twoje urodziny, więc kto żyw niech tu przybędzie.
 
(18)
   
(2)
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek, no i słonik. Wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce, niech się cieszy Twoje serce. Najlepsze życzenia imieninowe, Kochanie!
 
(15)
   
(6)
W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy, lisy, niedźwiedzie, na samym końcu pyszny tort jedzie. A zające śpiewają, byś w te imieniny stroił żarty, nie złe miny!
 
(2)
   
(1)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    4 + 10 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.