Życzenia imieninowe dla kolegi

Rozsądku w życiu, umiaru w piciu. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Ciągłej radości, szczęścia w miłości. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy. Pomysłów wielu, dojścia do celu. Rekordów bicia i 100 lat życia. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!
 
(1)
   
(0)
Stary, byś miał życie nudne, słabe, za kochankę starą babę. Złych przyjaciół, podłe mienie, brzuch pustawy i kieszenie, a kłopotów, że nie zliczę - tego właśnie Ci nie życzę!
 
(1)
   
(0)
Solenizancie, zabawy do rana ze skrzynką szampana, tańców egzotycznych i kochanek licznych, marzeń spełnienia i do zobaczenia.
 
(0)
   
(0)
Hej kolego, dobra wiadomość! Z okazji imienin wygrałeś pustą puszkę po piwie. Jeśli nas nie zaprosisz dziś na browara, dostarczymy ci pustego sześciopaka wypitego za twoje zdrowie!
 
(1)
   
(0)
Dzień radosny, dzień jedyny - dziś są Twoje IMIENINY. Pragnę złożyć Ci życzenia dużo szczęścia, powodzenia, gości wielu, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów.
 
(0)
   
(1)
Tu imieninowi porywacze! Ręce do góry! Nie ruszaj się! Nawet nie drgnij! Czekaj na dalsze instrukcje! Spokojnie, kolego, jedyne, co musisz zrobić, to napić się z nami za swoje zdrowie :)
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.