Życzenia imieninowe dla męża

Uśmiechnij się, solenizancie, puchary szampanem napełnij prędko, goście niech piją mego Męża zdrowie, resztę poźniej Ci dopowiem.
 
(21)
   
(8)
Mężu, niech się raduje serce Twoje, niech odejdą niepokoje, niech miłość w naszym domu zawsze gości, niech życie przynosi same radości. Najlepsze życzenia imieninowe.
 
(53)
   
(18)
Mężu mój najdroższy - z okazji imienin, życzę Ci uśmiechu na twarzy, żeby nie zakryły go ciężkie chmury smutku, dużo zdrówka, pewności, że zawsze ktoś o Tobie myśli, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno i takich na całe życie oraz siły w przekazywaniu miłości.
 
(36)
   
(4)
Uśmiechnij się, solenizancie, puchary szampanem napełnij prędko, goście niech piją mego Męża zdrowie, resztę poźniej Ci dopowiem.
 
(3)
   
(3)
Kochany Mężu, w dniu Twoich imienin składam gorące życzenia, wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie Twe marzenia.
 
(59)
   
(14)
W dniu Twoich imienin, Drogi Mężu, życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był tym najwspanialszym dniem w życiu i żeby zawsze otaczali Cię kochający ludzie.
 
(33)
   
(9)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 5 =    
~ kuba
2019-04-23 09:12:36
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(2)
dobre życzenia
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.