Życzenia imieninowe dla przyjaciela

Stary, to nie Grecja ,to nie Chiny, to są Twoje imieniny. Zawsze zdrowy z lekarstw kpij i beztrosko sobie spij. Chleb na stole, mleko w dzbanku, dobry humor, konto w banku, niepsujący się samochód i rosnący stale dochód.
 
(0)
   
(0)
Wszystkiego, co najlepsze i co kryje się pod słowem szczęście, aby każde nowe wyzwanie było sprawdzianem możliwości. Najlepsze życzenia, Kochany Przyjacielu, na imieniny!
 
(0)
   
(0)
Stary, gdy mi smutno, gdy mi źle, idę z Tobą napić się. Dziś są Twoje imieniny, więc za Ciebie toast wznosimy!
 
(0)
   
(0)
Przyjacielu, wiesz, że życzę Ci najlepiej, a zatem: obyś całe życie płakał - tylko ze szczęścia, wydawał całą zarobioną kasę - na przyjemności. Oby cię opuściły raz na zawsze - wszystkie troski, odeszli od ciebie wszyscy - wrogowie i żebyś miał w życiu tylko to, co kochasz i czego pragniesz. Udanych imienin!
 
(0)
   
(0)
Przyjacielu, mogę na Ciebie liczyć w każdej sytuacji i zawsze staniesz po mojej stronie. Chciałbym, abyś wiedział, że tego samego możesz spodziewać się po mnie. Wszystkiego, co najlepsze z okazji imienin!
 
(0)
   
(0)
Takiego przyjaciela jak Ty ze święcą szukać - pocieszy, doradzi, pomoże. Na imieniny Szczęść Ci, Boże!
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.