Życzenia imieninowe dla przyjaciółki

Bądź zawsze: odważna, by iść do przodu, silna, by zwyciężyć wszystkie przeszkody, mądra, by poradzić sobie z głupotą tego świata, zdrowa, by nie ustawać w biegu, konsekwentna, by dojść do celu, zakochana, by łatwiej było znosić życie. Najlepsze życzenia imieninowe od przyjaciół.
 
(46)
   
(15)
Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, realizacji planów, nowych marzeń oraz kolejnych natchnień. Najlepsze życzenia imieninowe!
 
(13)
   
(8)
Niech nasza przyjaźń zawsze będzie dla Ciebie źródłem wsparcia i siły. Wiedz, że zawsze możesz na mnie liczyć. Z okazji imienin - Twoja najlepsza przyjaciółka.
 
(29)
   
(13)
Z okazji imienin najlepszej przyjaciółce życzę: szczęścia, by każdy dzień przynosił radość; radości, by uśmiech nie znikał z twarzy; uśmiechu, by przeganiał zmartwienia; beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu; pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia; spełnienia marzeń – by odnaleźć szczęście.
 
(40)
   
(18)
Wiem, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych i przeszkód nie do pokonania. Z okazji imienin życzę Ci więc tylko siły do realizacji swoich pomysłów i energii, by móc mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami.
 
(16)
   
(11)
W dniu imienin szczęścia, co radość daje, miłości, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, która jest nadzieją, wciąż nowych wschodów słońca.
 
(10)
   
(7)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 10 =    
~ oojanic7
2018-12-02 16:11:17
oceń komentarz: 
 
(7)
   
(0)
Droga przyjaciółko! Z okazji imienin życzę Ci wszystkiego co najlepsze,
~ 18
2016-05-03 22:31:03
oceń komentarz: 
 
(6)
   
(4)
dużo zdrowia
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.