Życzenia imieninowe dla siostry zakonnej

Niech szczęścia chwile jak złote motyle płyną wśród wonnych róż, a ciernie i głogi, co spotkasz u drogi usuwa Ci Anioł Stróż.
 
(107)
   
(28)
W dzień imienin naszej kochanej siostry zakonnej życzymy: wiary mocnej oraz siły, która płynie z zawierzenia się opiece Pana, dużo zdrowia oraz wiele serdeczności.
 
(101)
   
(42)
Z okazji imienin Siostrze... składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych. Niech Pan Bóg umacnia Siostrę w drodze do świętości i nieustannie wspiera, a Matka Boża ma Siostrę w swojej opiece.
 
(105)
   
(52)
Życzymy Siostrze... jak najwięcej wytrwałości w wierze i pogody ducha czerpanej z miłości do naszego Pana, a także zdrowia i światła tak jasnego, aby żadna siła nie przyćmiła blasku obranej przez siostrę drogi umiłowania Pana Jezusa. Szczęść Boże Siostro! Niech Bóg Jedyny prowadzi Siostrę każdego dnia! Wszystkiego, co najlepsze z okazji imienin życzą…
 
(85)
   
(33)
W dniu imienin życzę Ci, droga Siostro.... zachłyśnięcia się miłością Boga i miłością człowieka i odkrycia, że właściwie niewiele więcej potrzebujesz w swej ziemskiej posłudze.
 
(50)
   
(20)
Siostro..., z okazji imienin pragniemy życzyć Bożego Błogosławieństwa, Opieki Panny Najświętszej i wszelkiej pomyślności.
 
(43)
   
(22)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    4 + 6 =    
~ Milka122
2018-06-21 20:06:09
oceń komentarz: 
 
(7)
   
(6)
Dużo zdrowia i radości, <br/>Niech Bóg Ojciec w sercu gości
~ Jopkowatosc
2018-05-25 20:43:50
oceń komentarz: 
 
(18)
   
(12)
Droga siostro.........dziętkujemy za ....... oraz...... z okazji urodzin życzymy:zdrowia, łaski Bożej, szczęścia, uśmiechu i aby Bóg prowadził siostrę przez dalszą drogę życia
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.