Życzenia imieninowe dla szefa

W imieniu wszystkich Pracowników pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji imienin - zdrowia, radości, pomyślności i spełnienia marzeń
 
(33)
   
(13)
Szanowny Panie, w imieniu całego zespołu pracowników w dniu Pańskich imienin życzymy zdrowia, sukcesów i wszelkiej pomyślności. Wszystkiego najlepszego!
 
(40)
   
(16)
Szef to przecież nasza władza - on naucza i doradza, jakich zasad trzymać się, bo on nie chce dla nas źle. My to szczerze doceniamy i życzenia mu składamy. W dniu imienin załoga cała "Pomyślności!" zawołała.
 
(19)
   
(10)
Szefie, w dniu Twoich imienin najpiękniejsze życzenia, samych radosnych chwil i spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń życzy...
 
(22)
   
(10)
Najlepsze życzenia w dniu Pańskich imienin: sukcesów w pracy zawodowej i powodzenia w życiu prywatnym. Niech szczęście Panu sprzyja, a kłopoty omijają.
 
(26)
   
(11)
Kwiaty niosą i prezenty, szef dziś będzie wniebowzięty. Urodziny swe świętuje, pracownikom pofolguje. Po kawałku ciasta zjemy, toast głośny też wzniesiemy i do pracy szybciutko wracamy, dobroci szefa nie nadużywamy!
 
(9)
   
(4)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.