Życzenia imieninowe dla szwagierki

Co Cię w życiu rozwesela, czego pragnie serce Twoje, niech Ci dobry los udziela. Takie są życzenia moje! Fajnych imienin, Szwagierko!
 
(7)
   
(1)
W dniu tak uroczystym, w dniu Twojego święta, składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam. By życie Twe było kwiatami usłane, tak piękne i czyste jak letni poranek. Z okazji imienin najlepsze życzenia dla kochanej Szwagierki.
 
(5)
   
(5)
Szwagierko Kochana, wszystkiego dziś Ci życzę co dobre, szczęśliwe i miłe. Co budzi uśmiech i spokój i ciszą napełnia chwile! Niech imieniny będą radosne!
 
(0)
   
(0)
Kochana, powodzenia u mężczyzn, sukcesów w pracy, radości na co dzień i od święta. Składam życzenia, bo o Twoich imieninach pamiętam!
 
(3)
   
(1)
Sto buziaków, życzeń tysiąc wszystkie szczere - mogę przysiąc, wysyłam do Ciebie z tej przyczyny że dziś są Twoje Imieniny. Niech Ci zawsze szczęście sprzyja pech z daleka Cię omija. Żyj nam w zdrowiu aż sto lat, niech Cię kocha cały świat! Udanych imienin, Szwagierko
 
(15)
   
(4)
W dniu imienin przyjmij proszę, szczerych życzeń pełne kosze W dobrym banku - sum bajecznych dzieci zdrowych, ślicznych, grzecznych. A urody - wciąż w rozkwicie… Niech w miłości płynie życie!
 
(8)
   
(5)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 5 =    
~ lolo
2017-07-27 11:56:04
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
najleszgo szwagierkoooo
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.