Życzenia imieninowe dla taty

Tato, co Ty powiesz na to, że jesteś wielki i tyle – Superman to przy Tobie motylek! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin :)
 
(45)
   
(36)
Drogi Tato, uśmiechnij się, przecież dzisiaj imienin Twych dzień. Dlatego przesyłam całusa mocnego, życząc Ci szczerze wszystkiego dobrego.
 
(40)
   
(24)
Ile drzew rośnie w lesie, ile ciężarów siłacz uniesie, ile pociągnie lokomotywa, ile włosów liczy lwia grzywa, ile słodyczy w ciastkarni, ile bułek w piekarni, tyle szczęścia i słodyczy w Dniu Imienin Tacie życzy ...
 
(34)
   
(12)
Kochany Tato, zacznę zwyczajnie – że z Tobą być zawsze jest fajnie. I w deszcz, i w słotę, w smutku, w radości wspierasz i dajesz ogrom miłości. Dzisiaj za wszystko chcę podziękować i skromny bukiet Ci podarować. Serdeczne życzenia imieninowe!
 
(24)
   
(8)
W dniu Twych imienin dziękuję Ci, Tato, za serca pogodę. Obiecuję, że gdy dorosnę, nigdy Cię nie zawiodę.
 
(16)
   
(9)
Tato, jak złożyć imieninowe życzenia, by warte były Twej uwagi i wzruszenia? Pieniądzę to nie wszystko, samochód – złomu składowisko. Najważniejsze dzieci Twoje, oto są życzenia moje!
 
(16)
   
(11)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 10 =    
~ Maja Pawelec
2020-05-03 09:47:06
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Wszystkiego najlepszego zdrowia szczęścia pomyślności i szczęścia w życiu jesteś tutaj gościem specjalnym magicznym miasteczku się cieszę że tęsknię za Tobą serduszko szybciej niż myślisz że ja mam nadzieję że tak powiem ci się to zapraszam do zapoznania
~ Marek
2020-04-25 09:16:43
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(2)
Tato proszę cię zawsze pomagaj mi czy w <br/>Słońce czy w burze rzycze ci sto lat
~ Tata
2019-04-19 09:25:39
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(2)
Życzenia urodzinowe dla Taty
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.