Życzenia imieninowe dla teściowej

Dzisiaj są Twoje imieniny, świętuj ten dzień ze swymi ukochanymi. Śmiej się i miej wiele radości, niech szczęście zawsze w Twym sercu gości. Byś chorób nie zaznawała, wesołością przykład dawała, by Twe marzenia się spełniały i jeszcze więcej szczęścia dawały. Żyj sto lat, a nawet więcej, byle Cie nie opuściło nigdy szczęście.
 
(14)
   
(7)
Jakie złożyć Ci życzenia, by warte były Twego imienia? Ty najlepiej znasz marzenia, których wyglądasz spełnienia. Kochanej Teściowej - ...
 
(7)
   
(3)
Z okazji imienin już pewnie dostałaś od innych życzenia... wszystkiego najlepszego - ja więc życzę Ci tego samego ale... 100 razy więcej! Mamusiu - najlepszego od zięcia!
 
(5)
   
(2)
To są Teściowej życzenia w dniu święta jej imienia: dzień to niezwykle miły, niechaj wzmocni twoje siły i niech doda - jak co roku - twemu sercu moc uroku.
 
(8)
   
(6)
Szczęścia, zdrowia i pomyślności i nie zapomnij, Teściowo, zaprosić mnie w gości :) Najlepsze życzenia na imieniny!
 
(9)
   
(1)
Radosne życzenia - aby każdy rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze: radość, szczęście i miłość - składa na imieniny Synowa.
 
(16)
   
(3)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 7 =    
~ Dla teściowej danuty
2021-01-03 12:19:00
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Imieninowe
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.