Życzenia imieninowe dla wnuków

Dziś mojej wnuczki imieninki, więc życzę Panience zawsze słodkiej minki, prócz tego byś miała szczęście i by los Ci sprzyjał, na przykrości żebyś nie narzekała i byś zawsze tak ładnie wyglądała!
 
(30)
   
(10)
W każdej chwili, zawsze, wszędzie niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim, o czym tylko marzysz. Wspaniałych imienin, Wnuczku!
 
(20)
   
(13)
Najdroższemu Wnukowi na imieniny - zawsze zadowolonej miny, mało zmartwień i agresji, żadnych stresów i depresji, dużo śmiechu i radości, wiele szczęścia i miłości.
 
(18)
   
(5)
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, marzeń spełnienia, ewentualnie złotej rybki złowienia, która spełni trzy życzenia. Kochanemu Wnuczkowi na imieniny życzą Dziadkowie.
 
(11)
   
(4)
Dla naszej Drogiej Wnuczki, bardzo wielkiego tortu imieninowego, świeczek zapalonych, marzeń spełnionych, prezentów bez liku życzą Babcia i Dziadek .
 
(9)
   
(3)
Wkrótce Twoje imieniny, zatem zawsze dziarskiej miny. Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy dzień był miły – pełen śmiechu i radości. Stu imieninowych gości, aut, klocków i pluszaków. Sto prezentów, sto buziaków! Wnusiowi - Dziadkowie
 
(9)
   
(6)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.