Życzenia 1. rocznicę ślubu

Dzisiaj rocznica makulaturowa. Jaka to? Pierwsza - papierowa. Potem druga, trzecia, piąta, a niech kończy sześćdziesiąta. Przed Wami rocznic jeszcze wiele więc życzenia przyjmijcie, przyjaciele. Aby jeszcze wiele lat razem widział Was ten świat. Aby wszystko się spełniło, życie tylko dobre było. By zmartwienia i kłopoty nic nie miały do roboty. Jak jabłko ma połówki dwie tak Wy uzupełniacie się. Pielęgnujcie to, co macie, jak to cudownie, że się kochacie.
 
(105)
   
(29)
Przesyłając gratulacje z okazji pierwszej rocznicy ślubu, życzymy Wam, abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce - zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć tak jak teraz, na samym początku.
 
(37)
   
(17)
Tak niedawno - Państwo Młodzi, a dziś para ta obchodzi; papierową już rocznicę, więc z całego serca życzę: niechaj związek trwa w miłości, a w nim zawsze radość gości, droga życia będzie prosta, i ominie każda troska.
 
(66)
   
(27)
Gratulacje! Pierwszy rok za Wami. Było miło, prawda? Życzę, by dalsze lata małżeństwa przebiegły w jeszcze lepszej atmosferze.
 
(10)
   
(3)
Pierwsza rocznica ślubu to ważna chwila niech będzie dla Was szczególnie miła. Pragnę Wam złożyć szczere życzenia: miłości, zdrowia i powodzenia, a każdy rok razem spędzony, niech będzie piękny, wprost wymarzony.
 
(44)
   
(23)
Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Niech Wam słońce zawsze świeci, a miłość i radość będą wskazówką szczęśliwej, wspólnej drogi do następnych jubileuszy.
 
(46)
   
(8)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 2 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.