Życzenia na 20. rocznicę ślubu

Wasze małżeństwo jest jak szlachetna porcelana. Nie bez przyczyny to symbol tegorocznej rocznicy. Żyjcie tak, by każdy kolejny rok wspólnego życia był powodem do dumy i wielkiej radości.
 
(16)
   
(2)
Niech dobry los się kłania Wam w pas. Sto lat, sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech 20 rocznica ślubu milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych z wielkim w sercu Wzruszeniem.
 
(3)
   
(4)
Z okazji 20. rocznicy ślubu życzę wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!
 
(20)
   
(6)
W tym cudownym dniu pragnę życzyć Wam z całego serca: wielu radosnych chwil i nieco szaleństwa, tak, byście w każdym momencie swojego życia mogli stwierdzić: „Tak, chcę więcej”. Serdeczne życzenia z okazji 20. Rocznicy Ślubu.
 
(6)
   
(0)
Z okazji Porcelanowych Godów najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia składają...
 
(19)
   
(7)
Z okazji 20 rocznicy ślubu ślemy życzenia szczęścia, którego nic nie zburzy. Jedności, dojrzałej wzajemnej miłości i zrozumienia. Życia zgodnego, opartego na Bogu. Obfitości łask i darów Ducha Świętego.
 
(9)
   
(4)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 7 =    
~ mk
2018-04-17 21:44:00
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
Gratulujemy i cieszymy się razem z Wami! 20 wspólnych lat to skarb, o który nadal trzeba dbać jak o delikatną i drogocenna porcelanę. Życzymy kolejnych pięknych jubileuszy!
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.