Życzenia na 25. rocznicę ślubu

Z okazji srebrnej rocznicy ślubu przyjmijcie od nas najserdeczniejsze gratulacje, a także życzenia wszystkiego, co najlepsze i szczęścia na dalszej drodze wspólnego życia.
 
(22)
   
(3)
Ktoś mądry powiedział, że szczęśliwe małżeństwo to jedność dwóch osób potrafiących sobie wybaczać. Srebre gody, które właśnie obchodzicie, są najlepszym dowodem na to, że opanowaliście tę trudną sztukę bardzo dobrze. Wszystkiego, co najlepsze dla Was, Kochani!
 
(27)
   
(7)
W wyjątkowym dniu 25. rocznicy ślubu życzę Wam, aby Wasze uczucia nigdy nie słabły, a rodzina, który stworzyliście przez te wszystkie lata, była największym powodem do dumy.
 
(12)
   
(4)
Z okazji 25. rocznicy ślubu moc najserdeczniejszych życzeń: dużo szczęścia, zdrowia oraz czułości, zrozumienia i szacunku na dalsze lata spędzone razem.
 
(16)
   
(5)
Z okazji srebrnego jubileuszu małżeństwa chcę Wam życzyć kolejnych lat wspólnego szczęścia, pełnych spokoju i wiary w to, że we dwoje jesteście w stanie przenosić góry.
 
(5)
   
(5)
Stukał dzięcioł w lesie i gadała sowa, że ta Młoda Para już nie taka młoda. 25 lat spędziła razem, czym prędzej więc śpieszę, z życzeniami w darze, niech nam żyją w zdrowiu, 100 lat Srebrnej Parze!
 
(32)
   
(9)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    4 + 2 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.