Życzenia na 30. rocznicę ślubu

30 lat razem - dom zbudowany, dzieci odchowane, co Wam pozostaje? Teraz już nic nie musicie robić, tylko się kochać. Miłości, miłości i jeszcze raz miłości Wam życzę!
 
(13)
   
(2)
Dziś obchodzicie perłowe gody. Niech więc Wasze małżeństwo będzie jak perła - piękne i trwałe.
 
(10)
   
(5)
Perłowe gody - to nie lada wyzwanie. Wy bez trudu - w miłości i zgodzie - do nich dotrwaliście. Życzymy Wam, aby uczucia, które Was łączą tylko się umacniały.
 
(6)
   
(2)
30. rocznica ślubu to dobra okazja do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu Waszego długiego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój Waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa. Wszystkiego najlepszego!
 
(16)
   
(6)
W dniu 30. rocznicy Waszego Ślubu przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia: jedności, miłości i zgody na dalsze lata wspólnego życia. Niech Wam one przyniosą - szczęście, radość i spełnienie marzeń. Kochani, niech ten dzień przypomina piękną chwilę, gdy połączyła Was przysięga miłości i wierności na dobre i na złe.
 
(25)
   
(11)
W dniu perłowej rocznicy ślubu życzymy, abyście w każdym momencie małżeńskiego życia - zwłaszcza w chwilach trudnych - pamiętali uczucia, które 30 lat temu przywiodły Was przed ołtarz.
 
(8)
   
(2)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.