Życzenia na 35. rocznicę ślubu

Koralowe gody dziś obchodzicie, z tej okazji więc Wam życzę niezakłóconej podróży do kolejnych jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz!
 
(19)
   
(6)
Drodzy Koralowi Jubilaci, wiele lat wspólnego życia małżeńskiego za Wami, życzymy, by tyle samo - albo i więcej - było przed Wami.
 
(25)
   
(11)
W dniu 35. rocznicy śluby życzę Wam, abyście przez kolejne lata wspólnego życia nigdy nie zapominali, jak smakuje miłość i jak piękne mogą być poranki, kiedy budzimy się u boku drugiego człowieka.
 
(18)
   
(3)
Z okazji 35. rocznicy ślubu życzę Wam, Kochani, abyście nadal - pomimo upływu tylu lat wspólnego życia małżeńskiego - czerpali przyjemność z najprostszych czynności tylko dlatego, że możecie wykonywać je wspólnie.
 
(11)
   
(5)
Kochani Przyjaciele, jakże się cieszymy, że możemy z Wami obchodzić 35. rocznicę ślubu. Życie toczy się szybko, ale jeśli upływa w zgodzie i miłości, pozostaje tylko się cieszyć. Wszystkiego, co najlepsze dla Was.
 
(7)
   
(3)
Najserdeczniejsze gratulacje z okazji 35. rocznicy ślubu. Aby spełniały Wasze plany, a Wy byście dbali o szczęście i powodzenie Waszego związku - tak wytrwale jak do tej pory.
 
(11)
   
(5)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 2 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.