Życzenia na 45. rocznicę ślubu

Drodzy Szafirowi Jubilaci, w tak pięknym dniu, jakim jest rocznica Waszego ślubu, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.
 
(46)
   
(13)
Szafirowe gody to nie lada wyczyn. Niewiele par może pochwalić się tak długim stażem małżeńskim. A gdy wspólne życie przebiega w zgodzie, spokoju i miłości tak jak u Was, możemy zobaczyć, jak pięknie i dobrze realizowana jest przysięga sprzed ołtarza. Wszystkiego, co najlepsze dziś dla Was, Kochani.
 
(30)
   
(8)
Z okazji pięknej 45. rocznicy ślubu najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia. Składają..., przesyłając gratulacje!
 
(25)
   
(10)
45 lat spędzonych razem jest dla nas – Waszych przyjaciół – pięknym obrazem, jak przez problemy, trud codzienności pozostać nadal wiernym miłości. Z Szafirowych Godów cieszymy się z Wami, i wnet na Złote Gody czekamy.
 
(15)
   
(7)
Tyle jubileuszy za Wami, jeden - złoty - przed Wami. Patrząc na Wasze 45-letnie małżeńskie życie, jesteśmy spokojni, że niedługo będziemy go z Wami świętować. Tylko zdrowia pozostaje życzyć.
 
(14)
   
(8)
Z okazji 45. rocznicy ślubu życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości, niech uśmiech na Waszym twarzach często gości, niech nieszczęścia omijają, a dzieci i wnuki szczerze kochają, bo jak nikt inny na świecie, Wy na to wszystko zasługujecie!
 
(53)
   
(17)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 3 =    
~ agnieszka grzelak
2015-10-24 19:16:53
oceń komentarz: 
 
(5)
   
(6)
Wszystkiego najlepszego z okazi 45 rocznicy ślubu życzy.......
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.