Życzenia na 5. rocznicę ślubu

Dziś rocznica ślubu drewniana, a para małżonków wciąż zakochana. Bądźcie zawsze sobie tak mili, abyście w zgodzie po wsze czasy żyli
 
(56)
   
(15)
To Wasza piąta ślubu rocznica, niech zatem szczęścia skarbnica w dniu Waszego ślubu otwarta, potwierdza, co mówi umowa zawarta.
 
(15)
   
(9)
Tegoroczna rocznica jest drewniana, życzę Wam więc, aby miłość, którą czujecie, była trwałym i mocnym budulcem Waszego małżeństwa.
 
(11)
   
(10)
Z okazji piątej rocznicy życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość oraz dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.
 
(15)
   
(7)
Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli. I tym, co raduje i tym, co boli. Cały czas razem, w miłości rozkwicie. Gdy ku jesieni skieruje Was życie. Dziś rocznicę ślubu obchodziliście, że na dobre i na źle sobie ślubowaliście.
 
(18)
   
(6)
5 lat temu na Waszym ślubie się bawiliśmy, dziś hucznie ten fakt z Wami uczciliśmy. Niech Wam w miłości i zdrowiu upłyną lata, a zgoda Wam zawsze ręce splata.
 
(16)
   
(5)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 7 =    
~ ftrw
2017-05-26 15:43:01
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(1)
Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, <br/>otoczeni ludźmi, których kochacie, <br/>silni poczuciem bezpieczeństwa <br/>i szczęścia - nierozłączni!
~ dsa
2017-05-26 15:41:51
oceń komentarz: 
 
(11)
   
(7)
Abyście dalej szli przez życie, <br/>trzymając się mocno za ręce, <br/>zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, <br/>zawsze pewni swoich uczuć. <br/>Niechaj los Wam sprzyja, <br/>niosąc powodzenie.
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.