Życzenia na Boże Narodzenie dla chłopaka

Wszystkiego najlepszego, szczęścia wyśnionego, zdrowia, radości i dużo miłości. Bądź zawsze uśmiechnięty, nawet gdy masz złe momenty. Niech Ci się spełnią wszystkie życzenia, a przede wszystkim najskrytsze marzenia.
 
(0)
   
(0)
Wesołych bombek, złotych trąbek, anielskiego włosia i pieczeni z łosia. Makowca z sosnowca, rolady z szuflady i udanej Pasterki bez żadnej usterki. Wesołych Świąt!
 
(0)
   
(0)
Dużo szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości. Nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana. A w Sylwestra siedź do rana.
 
(0)
   
(0)
Z okazji świat Bożego Narodzenia, życzę Ci na stole dużo jedzenia. By ryba świetnie smakowała i kapusta pięknie się prezentowała. Choinka ślicznie świeciła i każda bombka się mieniła. Byś znalazł pod choinką prezentów moc w tą świąteczną noc.
 
(0)
   
(0)
Ile w każdym karpiu ości, tyle życzę Ci radości. W dniu Bożego Narodzenia, niech się spełnią Twe życzenia. Nocy życzę odlotowej, oczywiście Sylwestrowej.
 
(0)
   
(0)
Pod choinkę życzę Ci, by spełniły się Twe sny. I te skromne i te duże, wielka kasa i podróże. Niech udziałem Twoim będą, ślę całusy wraz z kolędą.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.