Życzenia na Boże Narodzenie dla dzieci

Skacze aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a we walizkach, złote dzwoneczki. Wesołych Świąt, Kochanie!
 
(0)
   
(0)
Biały obrus na stoliku, iskry gonią się w kominku, pierwsza gwiazdka mruga z nieba, anioł kolędę Ci śpiewa, a pod karpia łuskami jest mój list z życzeniami...
 
(0)
   
(0)
Renifer Rudolf już grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta, niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt - ja dziś Ci życzę Wesołych Świąt!
 
(0)
   
(0)
Gwiazda, gwiazdce zamrugała i choinka lśni już cała. Naszych marzeń jest spełnieniem, bo jest piękna jak marzenie. A pomarzyć czasem trzeba, każdy pragnie gwiazdki z nieba.
 
(0)
   
(0)
Gdy pierwszą gwiazdkę ujrzysz na niebie, wspomnij tych, co kochają Ciebie. Gdy pierwsza zgaśnie, a druga zabłyśnie, niech Cię aniołek ode mnie uściśnie!
 
(0)
   
(0)
W te święta magiczne, życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek z ogromem światełek. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka. Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego. Dużo jedzenia na stole, NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!
 
(0)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 7 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.