Życzenia na Boże Narodzenie dla dziewczyny

Gdy pierwsza Gwiazdka błyśnie na niebie, by Święty Mikołaj z prezentem przybył do Ciebie, więc chwyć w garść me życzenie i trzymaj z całej siły aby się wszystkie pragnienia spełniły!
 
(4)
   
(2)
W te święta magiczne życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek z ogromem światełek. Olbrzymich prezentów od wesołych elfów. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.
 
(7)
   
(2)
Wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu, złożone przy choince, niech się spełnią wszystkie. Te dalekie i bliskie, bo wszystkie życzenia, są przecież do spełnienia.
 
(5)
   
(3)
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w twoim sercu dziś radości i prezentów pod choinką, wspólnie czas spędź dziś z rodzinką, baw się dobrze na sylwestra, kiedy fajnie gra orkiestra.
 
(10)
   
(4)
Dziś Wigilia, dzień wspaniały, niech wesoły będzie cały. Już choinka w domu świeci, piękny prezent gdzieś tam leci. Jeszcze Święta, Nowy Rok, Sylwestrowej nocy moc. ... rok zawita, miłość w domu niech rozkwita. Niech się spełnią Twe marzenia właśnie takie ślę życzenia.
 
(4)
   
(3)
Marzeń, o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Najlepsze życzenia bożonarodzeniowe!
 
(11)
   
(4)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 1 =    
~ Kk
2018-12-24 13:58:49
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(2)
Kkk
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.