Życzenia na Boże Narodzenie dla koleżanki

By Ci wszystko pasowało, by kłopotów było mało. By się wiodło znakomicie, by wesołe było życie. Sto całusów na dodatek, by smaczniejszy był opłatek.
 
(0)
   
(0)
Niech się spełnią wszystkie marzenia - te małe i te ogromne. By uśmiech na twarzy dodawał Ci wiary i nadziei na lepsze jutro. A gwiazdka z nieba przypominała Ci o rodzinie, znajomych oraz tych, którzy nie mają tyle szczęścia co Ty i są sami. Zdrowych wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego.
 
(0)
   
(0)
Myśli lekkich jak puch, niech Anioł przywieje z nieba i niech kolędę Ci zaśpiewa. Dzisiaj wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku świąt żyj zdrowo i kolorowo.
 
(0)
   
(0)
W ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia życzę ci, byś umiała odnajdywać szczęście w małych, codziennych sprawach; byś szukała ciepła i nadziei, i byś zagłębiała się w to, co ubogaca i rozwija. Staraj się z pokorą wchodzić w kolejne etapy twojego życia, byś nie przegapiła ważnych i cudownych znaków miłości.
 
(0)
   
(0)
Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.
 
(0)
   
(0)
Gdy kraj ogarnia mrok, Wigilia jest o krok. Wiedz, że choć jestem daleko stąd, to życzę Ci wesołych świąt.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.