Życzenia na Boże Narodzenie dla przyjaciół

Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, Że każdy wszystko usłyszy: I sanie w obłokach mknące, I gwiazdy na dach spadające, A wszędzie to ufne czekanie. Czekajmy - dziś cud się stanie
 
(0)
   
(0)
Zdrowych - bo to najważniejsze. Pełnych miłości - bo to sens życia. Wiary - bo pozwala przetrwać trudne chwile. Nadziei - bo wtedy niemożliwe jest możliwe. Wszystkiego najlepszego na święta Bózego Narodzenia
 
(0)
   
(0)
Już niedługo święta… rodzinny i pełen ciepła to czas, Niech urzeknie Was choinki blask, Kolędujcie, ile tchu w piersi, Niech sąsiedzi wiedzą, że jesteście najgłośniejsi! Dzisiaj w Betlejem wesołą nowinę ogłoszono: Dzieciątko Jezus na świecie się pojawiło i wiele ludzkich serc tym odmieniło!
 
(0)
   
(0)
By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!
 
(0)
   
(0)
Radosnych świąt Bożego Narodzenia, rychłego spełnienia każdego marzenia. Ciepła, wiary i życzliwości, a w Nowym Roku znalezienia miłości.
 
(0)
   
(0)
Szczęście nadaje sens życiu, to magia w twym sercu zaklęta. Nie pozwól mu zostać w ukryciu, podaruj je bliskim na święta!
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.