Życzenia na Boże Narodzenie dla rodziców

Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i serdecznych, a do tego pożytecznych, tak więc teraz tutaj stąd życzę Wam Wesołych Świąt.
 
(18)
   
(21)
Dziś Jezusa narodzenie, zatem z mej strony życzenie i prośba serca całego, by Nowonarodzony, owinięty w biel pieluszek, raczył dać wiele dobrego Rodzicom milszym nad życie, niechaj ich sowicie wszystkim, co dobre, nagrodzi; za to co dla mnie uczynili i dopóki będą żyli, niechaj im życie osłodzi.
 
(9)
   
(13)
Moi kochani Rodzice, z całego serca Wam życzę: wszystkiego dobra tego świata, niech Wam długie służą lata. W zdrowiu i szczęśliwości doznajcie wszelkich radości. Tego Wam życzę ze łzą w oku z okazji Świąt i Nowego Roku.
 
(27)
   
(20)
Święta nadchodzą wielkimi krokami, i choć chcielibyśmy spędzić je w tym roku z Wami, wysyłamy tylko te życzenia z daleka: bądźcie z nami choć myślami, wspomnieniami i gestami. Mimo że stołu nie dzielimy z Wami, wiedzcie, że nie jesteście w ten szczególny wieczór sami. Usłyszcie cichy szept do ucha w wieczór wigilijny. Wesołych i spokojnych Świąt życzą Kochanym Rodzicom - ...
 
(12)
   
(22)
Kochani rodzice, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku radości i szczęściu.
 
(8)
   
(13)
Życzę Wam i sobie zdrowych, wesołych świąt! By nasza rodzina dzieliła się opłatkiem przy suto zastawionym stole - w spokoju i radości. By każdy z nas znalazł pod choinką wymarzony prezent i by ta szczególna atmosfera gościła w naszym domu również na co dzień!
 
(8)
   
(12)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 6 =    
~ ada
2020-10-20 15:43:01
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
super rodzice zawsze przy mnie kacham was mocno
~ imię lub nick
2018-12-23 21:04:06
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(0)
wesołych świąt!
~ Asia
2018-12-20 11:05:01
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(0)
Święta mamy, Jezus, Zbawca nam się rodzi, Trzej Królowie przybywają, <br/>W dniu tym pięknym, wyjątkowym życzę wam od serca mego samych pociech z syna swego, <br/>Dużo przygód i radości niech wam w nowym roku gości, <br/>Cierpliwości także życzę, bardzo staram się codziennie byście byli dumni ze mnie. <br/> <br/>Mamo, tato! <br/>WESOŁYCH ŚWIĄT
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.