Życzenia na Boże Narodzenie dla ukochanej

Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczu łzy ukradkiem. Życzmy sobie wszystkiego najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serca nam odmłodzi. Wesołe święta, oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły.
 
(26)
   
(10)
Podaruję Ci w Noc Cichą, łzę płynącą prosto z serca. Żal, tęsknotę i bezsilność, miłość moją najwierniejszą. W zamian tylko pomyśl o mnie, gdy opłatek weźmiesz w dłonie. I choć będziesz tak daleko, bliższy będziesz niż ktokolwiek. Zamknę oczy, Ty się zjawisz, i iskierki płonąć będą. Popatrz w niebo, obok Gwiazdki, znajdziesz, Miła, mnie na pewno.
 
(88)
   
(31)
Życzę Ci, Kochanie Moje, świąt tak pięknych jak piękna jest nasza miłość. Niech się spełnią świąteczna życzenia i niech pokój w Twoim sercu zagości. Kocham Cię bardzo, Moja Gwiazdko!
 
(38)
   
(23)
Gdy pierwszą gwiazdkę zobaczysz na niebie, pomyśl o mnie, bardzo proszę Ciebie, bo ja w ten magiczny czas nie zapomnę wszak o nas!
 
(25)
   
(4)
Jesteś Gwiazdką, która rozświetla szare dni, rozbudza uśmiech, gdy smutno mi, to Ty tworzysz mój świat, będąc obok mnie, pozbawiasz go wad. Dziękuję za to, że jesteś! Najlepsze życzenia na Święta!
 
(33)
   
(4)
Najukochańsza, w te święta życzę Ci spokoju, radości i nadziei. Niech bożonarodzeniowy czas będzie magiczny i wyjątkowy! Całus wigilijny!
 
(25)
   
(6)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    4 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.