Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok

Oby nie zabrakło w te święta suto zastawionych stołów, prezentów pod choinką i przede wszystkim dobrego humoru! Niech Mikołaj obdaruje Was wyjątkowo hojnie, Nadchodzący rok spędźcie przede wszystkim spokojnie!
 
(0)
   
(0)
Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia - życzy...
 
(0)
   
(0)
Najserdeczniejsze życzenia, cudownych świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Tobie i całej Twojej rodzinie najlepsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne życzy...
 
(0)
   
(0)
Kiedy Boże Narodzenia nadchodzi, przesłać życzenia się godzi. Przyjmijcie zatem z rąk naszych garść życzeń najlepszych zdrowia, spokoju, radości, a w Nowym Roku - olbrzymiego Rogu Obfitości. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok.
 
(0)
   
(0)
Na Boże Narodzenie życzę Wam szczerze Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei By spełniło się choć jedno z twoich marzeń Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!
 
(0)
   
(0)
Nim gwiazdka zabłyśnie, nim święta przeminą, niech Ci błogosławi Panienka z Dzieciną. Niech się Twoje życie w szczęśliwości splata - dziś, jutro, w Nowy Rok i po wszystkie lata.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.