Życzenia na chrzest dla dziewczynki

Dzisiaj, (imię), zostałaś ochrzczona, Panu Bogu w Ofierze Miłości złożona. Niech Twoje serduszko zabije w radości, Bo od tej chwili Pan Jezus w nim gości.
 
(1)
   
(0)
Z okazji Chrztu Świętego życzę Ci, abyś w swoim życiu zaznała dużo szczęścia i łask bożych; abyś rosła silna i zdrowa na pociechę swoich Rodziców i Dziadków.
 
(0)
   
(0)
W tak uroczystym dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Sakramentu Chrztu Świętego i wstąpienie do wspólnoty Kościoła, życzę Ci, abyś zawsze miała ufność w Bogu, kierowała się wrażliwym sercem, a cele, które sobie wytyczysz, by zawsze były szlachetne.
 
(0)
   
(0)
Z okazji chrztu Waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości. W tak uroczystym dniu przyłączenia Ciebie, drobna i czysta dziecino, do Dzieci Bożych przez Sakrament Chrztu Świętego, życzenia wielu łask Bożych i radości składają...
 
(0)
   
(0)
Malutkiej istotce, która przyszła na świat, aby dla niej wstawał każdy kwiat. W dniu przyjęcia Jej do Bożej rodziny, życzę powodzenia na wszystkie godziny. Abyś w zdrowiu zawsze się chowała, i żebyś świat i ludzi bardzo kochała. W dniu Chrztu Świętego - ...
 
(0)
   
(0)
Z okazji przyjęcia sakramentu Chrztu dla (imię) kochanej w tym wielkim dniu niech Bóg obecny serduszku Twoim już zawsze przy Tobie stoi. Niechaj otoczy Cię łaska Jego z miłością życzymy wszystkiego dobrego!
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 4 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.