Życzenia na chrzest od chrzestnego

Niech błogosławi Ci Duch Święty, rośnij w siłę w Chrystusie Panu. Z uroczystym dniu przyjęcia sakramentu Chrztu świętego wielu łask Bożych życzy Ojciec Chrzestny.
 
(1)
   
(1)
Niech Bóg, tego Ci życzę, prowadzi Cię przez całe życie. Niech Ci pomaga, dodaje sił, sprawi byś zawsze szczęśliwy był. Najukochańszemu Chrześniakowi w Dniu Chrztu Świętego - Ojciec Chrzestny
 
(4)
   
(4)
Malutka istota do chrzcielnicy niesiona ma być dziś Bogu powierzona. Niech będzie szczęśliwa i zawsze zdrowa oraz niech w radości i miłości się chowa. Najlepsze życzenia z okazji Chrztu Świętego od kochającego Ojca Chrzestnego.
 
(4)
   
(0)
Niech Cię zawsze Pan Bóg broni, od pokus i złego chroni. Kochanemu (imię ) w dniu Chrztu Świętego z życzeniami zdrowia, szczęścia oraz wielu łask Bożych i nieustającej opieki Anioła Stróża - Ojciec Chrzestny.
 
(0)
   
(0)
Niech Bóg, który Cię dziś przyjął do wspólnoty Kościoła, będzie dla Ciebie drogowskazem, a Twoje serce pozostanie ufne i czyste. Z okazji Sakramentu Chrztu Świętego z najlepszymi życzeniami - Ojciec Chrzestny.
 
(2)
   
(1)
Dla kochanego Chrześniaka, (imię) - super chłopaka, z okazji Chrztu Świętego życzenia wszystkiego najlepszego od Ojca Chrzestnego pełnych zachwytu, szczęśliwego i dumnego z tego zaszczytu.
 
(3)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 4 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.