Życzenia na chrzest od chrzestnej

On nie pozwoli zachwiać się twej nodze, ani się zdrzemnie Ten, który Cię strzeże - Pismo św., Psalm 121,3. Kochanej (imię) w uroczystym dniu dniu przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego wielu łask Bożych życzy Matka Chrzestna.
 
(2)
   
(1)
Niech wiara w Boga Ciebie prowadzi, wszelkie, nierówności pod stopami gładzi. Dziś ważne święto dla całej rodziny - ten dzień to Twoje Chrzciny. Z tej oto okazji Chrześniaku Kochany, zechciej przyjąć życzenia od swej chrzestnej mamy.
 
(1)
   
(1)
Dziś radość dla Ciebie niesłychana, bo idziesz z miłością na spotkanie Pana. Pamiętaj, że on Cię usłyszy czy modlisz się głośno czy w ciszy. Kochany (imię) - w Dniu Chrztu Świętego wszystkiego najlepszego życzy Matka Chrzestna.
 
(1)
   
(0)
Ukochane chrzestne dziecię, gdy chcesz szczęście mieć na świecie, gdy Cię minąć ma zła droga, nade wszystko miłuj Boga. Kochaj swoich rodzicieli, by pociechę z Ciebie mieli. Ale pomnij, że Bóg w niebie ma w opiece ciągłej Ciebie. Na pamiątkę Chrztu Świętego ofiaruje Matka Chrzestna
 
(1)
   
(0)
Z okazji ochrzczenia i nadania imienia Przyjmij, proszę, od Matki Chrzestnej życzenia. Oddałeś Bogu dzisiaj serce swoje Niech Bóg Cię prowadzi przez życie Twoje. Niech Cię otacza opieką i wspiera, niech Twoje serce mądrze wybiera Niech zawsze będzie pełne miłości, niech Ci sprzyjają okoliczności. Życzę wiary, miłości, nadziei, które się mnożą, gdy się je dzieli!
 
(2)
   
(3)
Nie lękaj się zawsze wybierać Chrystusa. Niech ten wybór nadaje kształt Twojemu życiu. W dniu Chrztu Świętego Kochanej (imię) z najlepszymi życzeniami - Matka Chrzestna.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 7 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.